Duben 2012

NOVÉ MALBY

24. dubna 2012 v 11:34 | M.B.
Zdravím vás!

Přidala jsem do galerie nové obrazy a ráda bych vám je představila. Do galerie Poselství jednorožců - malby A3 originály přibyly dva obrazy: Aranis s jednorožcem a Jednorožec (rozměr 30x25cm). Oba je možné objednat jako originál.
Aranis s jednorožcem má po okrajích třpytivé zdobení, takže vypadá moc i nezasklený (rám nedoporučuji). Je ale možné obraz zasklít (+ 100 kč k ceně obrazu).
Stejné je to i s Jednorožcem, i on má v rohu malé zdobení a vypadá pěkně na kartonu, ale možnost zasklení tu je (+ 100 Kč k ceně obrazu). Ceny bych zájemcům sdělila po mailu galerie.nelien@seznam.cz.

Další obrazy jsem malovala na přání a nyní je možné si je objednat vytištěné (=kopie) na kartonu. Rozměry (A4 a menší) s cenami si můžete vybrat v CENÍKU.

Nyní je také NOVĚ možnost nechat si svůj objednaný obrázek (kopii i originál na přání) ozdobit! Moc hezké je třpytivé orámování obrazu či jen malé zdobení v rohu nebo podle vašeho přání či fantazie. Příklad můžete vidět právě na obrazech Aranis s jednorožcem a Jednorožec. Barvy zdobení: stříbrná, modrá, zelená, červená.

Brzy se v galerii také objeví nové záložky :)