Březen 2012

Nová galerie!

9. března 2012 v 11:41 | M.B.
Krásný den,
ráda bych Vám představila novou galerii, kterou jsem slibovala už delší dobu :) Nese název ZVÍŘATA a je vám asi jasné, jaké obrazy tu najdete ;-) Zatím si tu můžete prohlédnout pouze kočkovité šelmy, jednoho dinosaura a okřídlené koně (v Křišťálech moci zvaní iqerillové).

Galerie zatím vypadá takto nevkusně a obyčejně, protože stránky se budou překopávat, chystá se nový vzhled a úpravy, takže mějte prosím trpělivost. Objeví se i galerie Fantasy, kde se budou objevovat obrazy právě s touto tématikou.

S novými galeriemi souvisí i skutečnost, že si můžete NA PŘÁNÍ objednávat právě i zvířata (jakákoli) nebo nějaké fantasy bytosti nebo i postavy k vlastním příběhům, namaluji ráda všechno :)

Obrazy v galerii ZVÍŘATA jsem tvořila na svou první výstavu (ještě tři přibudou: bílý tygr -rozměr 20x25 cm, lev a lvice - rozměr A3, lev - rozměr A3) a také si je můžete objednat. Ceny najdete u každého jednotlivého obrazu a když kliknete na malé i dole v rohu, zobrazí se vám i informace o obrazu jako: velikost, zasklení či zarámování, malba nebo kresba...

Protože ale domlouvám svou další výstavu, která nejspíš proběhne někdy v dubnu, obrazy si můžete v případě zájmu zamluvit. Budu je na své další vernisáži vystavovat, proto by vám mohli být zaslány až potom. Snad to chápete :)


To je ode mě dnes vše :)

Novinky

2. března 2012 v 12:12 | M.B.
Zdravím vás :)

Dnes tu mám pro vás nové informace. Nově je teď možnost objednávat si obrázky s rámečky v různých velikostech i v různých barvách! Jedná se o obrázky z galerií i o obrazy na přání :)

Možnost rámů: tenký nebo tlustý (pouze do velikostí 25x30 cm, větší rám je ze světlého dřeva, středně tlustý)


Velikosti = ceny - OBRAZY Z GALERIÍ (neoriginály!)
25x20 cm = 119,-
20x15 cm = 105,-
13x18 cm = 85,-
21x29 cm (A4) = 145,-

Barvy: zelená, růžová, žlutá, modrá, červená
- tmavě hnědá, světle hnědá


OBRAZY NA PŘÁNÍ: platí stejné rozměry i barvy rámů, CENY po domluvě na e-mailu galerie.nelien@seznam.cz

Změny jsou také v CENÍKU!


Na co se můžeme těšit? Objeví se nová galerie, kde si budete moci prohlédnout i obědnat obrazy kočkovitých šelem nebo jiných zvířat, a také fantasy bytostí ;-)Vaše Míša