Jak objednávat

24. července 2011 v 16:53 | M.B. |  Jak objednat
Všechny obrázky jsou tištěné, proto si každý může objednat kterýkoli obrázek několikrát a vyprodání tudíž není možné. Kromě obrazů na přání, které zasílám v originále a proto je i vyšší cena.

A jak obrázky objednat?

Potom, co si z galerie pod názvem Křišťály moci a Poselství jednorožců vyberete obrázky, které chcete, kontaktujete mě na e-mal galerie.nelien@seznam.cz, v předmětu bude heslo: objednávka KM nebo Objednávka PJ anebo Objednávka KM+PJ (podle toho, jaké jste si vybrali obrázky). Napíšete mi název obrázku, který ste si vybrali, z jaké je galerie (buď KM nebo PJ), jakou chcete velikost (buď malý nebo velký) popřípadě jestli ho chcete zarámovaný nebo ne.

A to je celé :) Já vám potom obrázky zašlu na dobírku, bohužel budete muset hradit poštovné, které se bude pohybovat asi kolem 50-100 Kč podle toho, jak je balík těžký.

Všechny otázky prosím směrujte do sekce Vzkazy a dotazy! Děkuji!
 


Komentáře

1 dragonek dragonek | Web | 21. května 2012 v 11:28 | Reagovat

Ahojky Míšo, krásně maluješ, krásně píšeš. Když jsem si koupila tvůj poslední díl Křišťálů moci, měla jsem to přečtené za tři dny. Takhle knížka se mi moc líbila :)
Sice mi je líto, že Sorgan umřel (byla to moje oblíbená postava). A když se tam obejvil Awrixel řekla jsem si : "Wow Awrixel, on žije!" :D

2 Noriness Noriness | 28. září 2012 v 20:58 | Reagovat

Ahoj:)
Četla jsem Poselství jednorožců a přišlo mi ti jako fajn knížka. Nejlepší byl třetí díl. Moc se mi nelíbila fráze "Eleas skočil jako laň", ale to už je maličkost. Jinak respekt, že jsi knihy vydala:D. Byly moc zajímavé a poutavé. Jednoduše jsem nemohla přestat a musela jsem si půjčit další díl:D Určitě pokračuj!

PS:Moc se mi líbí tvůj obrázek, na kterém stojí Lavril s lukem a dívá se přímo dopředu(promiň, ale nevím jak to napsat). Je nejvyvedenější ze všech a závidím, že to takhle dokážeš nakreslit. Já bych to nedala:)

3 Rozalie Rozalie | 16. února 2014 v 16:21 | Reagovat

[1]: Koukám, že nejsem jediná, která čte dost rychle. Minotaura jsem přečetla za 1 den :/ Mamka z toho mého „rychlo čtení” moc nadšená není, protože si (podle mamky) tu knihu neužiju. Ale to pravda není! Já jsem byla tak zděšená Awrixelovou „smrtí”, že jsem tomu ani nevěřila a musela číst dál. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.