Červenec 2011

O autorce

24. července 2011 v 17:05 O autorce
Michaela Burdová se narodila v Příbrami roku 1989, ale vyrůstala na malé vesničce poblíž Sedlčan. V Sedlčanech také v dětství nějaký čas navštěvova Základní uměleckou školu a později vystudovala Střední odbornou školu ekonomickou. V šestnácti letech začala psát svůj první fantasy román Poselstvní jednorožců a v září roku 2008 vyšel první díl této trilogie nazvaný Strážci dobra v nakladatelství Fragment. Třetí díl Záchrana Lilandgarie pak získal 3. místo v ceně dětí ankety SUK 2009.

Po Poselství jednorožců, které nyní vychází i v zahraničí - v srbském nakladatelství Evro Giunti - přichází na pulty knihkupectví další fantasy série, tentokrát tetralogie Křišťály moci. První díl s názvem Zrada temného elfa vyšel v září 2010 a poslední díl se chystá na jaro 2012. Autorka navštěvovala kurz tvůrčího psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého a v budoucnosti se hodlá dál věnovat psaní převážně fantasy literatury, která je jejímu srdci nejblíže, a milostným romancím s mysteriózní tématikou (upíři, vlkodlaci, duchové...).

Míša se od dětství věnuje také kreslení, které je jejím velkým koníčkem a přivedlo ji ke psaní. Ke svým knížkám maluje vlastní kresby a ilustrace, které se ale v knihách zatím neobjevily, kvůli nákladnosti po finanční stránce. V současnosti pracuje na obrazech šelem a dalších zvířat, protože ji zajímá zoologie a miluje zvířata.

Jak objednávat

24. července 2011 v 16:53 | M.B. |  Jak objednat
Všechny obrázky jsou tištěné, proto si každý může objednat kterýkoli obrázek několikrát a vyprodání tudíž není možné. Kromě obrazů na přání, které zasílám v originále a proto je i vyšší cena.

A jak obrázky objednat?

Potom, co si z galerie pod názvem Křišťály moci a Poselství jednorožců vyberete obrázky, které chcete, kontaktujete mě na e-mal galerie.nelien@seznam.cz, v předmětu bude heslo: objednávka KM nebo Objednávka PJ anebo Objednávka KM+PJ (podle toho, jaké jste si vybrali obrázky). Napíšete mi název obrázku, který ste si vybrali, z jaké je galerie (buď KM nebo PJ), jakou chcete velikost (buď malý nebo velký) popřípadě jestli ho chcete zarámovaný nebo ne.

A to je celé :) Já vám potom obrázky zašlu na dobírku, bohužel budete muset hradit poštovné, které se bude pohybovat asi kolem 50-100 Kč podle toho, jak je balík těžký.

Všechny otázky prosím směrujte do sekce Vzkazy a dotazy! Děkuji!

Kresby na přání

24. července 2011 v 16:34 | M.B. |  Na přání
Po domluvě na e-mailu galerie.nelien@seznam.cz nabízím obrázky na přání. Nakreslím/namaluji téměř cokoli si budete přát - auta pro kluky, koně pro holky :) Protože se soustředím hlavně na malby zvířat, vytvořím vám jakékoli zvířátko, včetně vašeho domácího mazlíčka! Samozřejmostí jsou kresby k mým knihám, ale pozor! Nakreslím obrázky i k vaší tvorbě - povídkám a příběhům.


Doba namalování je závislá na mých časových podmínkách a také na obtížnosti zadaného obrazu = čím větší obraz, tím více práce, tudíž zabere více času a bude také o malinko dražší.


Všechny obrazy na přání jsou zasílány v originále (nejsou tištěné).

Obrazy nakreslím v jakémkoli formátu. Používám aquarelové barvy, temperové barvy, vodové barvy, pastelové barvy, tužka, uhel. Na přání je možné zasklení či zarámování.


Věřím, že vás nabídka zaujala a těším se na budoucí spolupráci ;-)

Míša

Ceník ZDE.